Vítejte na e-shopu firmy Nábytek DENER, českého výrobce a prodejce nábytku ze smrkového dřeva. Vstupním materiálem je výhradně česká smrková hmota.

O společnosti nábytek DENER

Firma Nábytek DENER byla založena v roce 1998. Nejprve byl sortiment zaměřen na koncového zákazníka, takže se většinou dělal individuální nebo atypický nábytek. Po těchto zkušenostech se firma dostala do podvědomí obchodníku s nábytkem a protože měla strojní vybavení na masiv a zkušenosti, tak se rozhodla udělat menší sérii výrobků, kterou prezentovala pomocí katalogu v prodejnách nábytku. Pak jsme dostali několik nabídek na vybavení hotelů, penzionů, chat a proto jsme se rozhodli, že budeme náš nábytek prodávat také přes internetové stránky. Tento způsob prodeje se velice osvědčil a proto Vám teď nabízíme náš základní sortiment k nahlédnutí a v případě zájmu, také ke koupi.

Přehled nabízených odstínů

Veškerý náš sortiment nabízíme v těchto barevných odstínech.

Detail spojeOdstín bělený Detail spojeOdstín olše světlá Detail spojeOdstín olše tmavá Detail spojeOdstín ořech světlý Detail spojeOdstín ořech tmavý Detail spojeOdstín přírodní Detail spojeOdstín třešeň Detail spojeOdstín wenge

Vyhledávání:

Přihlášení:
Jste zde poprvé? Vytvořit novou registraci
V našem e-shopu můžete
nakupovat i bez registrace!

Akce -10%

Akční zboží:

Ema N2 buk cink 160-180
Ema N2 buk cink 160-180

cena s DPH: 10 416.00 Kč

Další zajímavé nabídky najdete zde.

Odkazy na další zajímavé stránky najdete zde.